Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Gemeenteraad

donderdag 14 december 2023

19:30 - 23:00
Locatie

Raadzaal

Voorzitter
Wobine Buijs-Glaudemans
Agenda documenten

Uitzending

Agendapunten

  1. 1

    00:26:52 - 00:29:10 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:29:10 - 00:29:14 - Nick Pruimboom
    00:29:14 - 00:29:20 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:29:20 - 00:29:24 - Bekir Atman
    00:29:26 - 00:32:27 - Wobine Buijs-Glaudemans
  2. 2

    00:30:21 - 00:32:27 - Wobine Buijs-Glaudemans
  3. 3

    Besluit

    Nr. 33, de heer Vossenberg

    00:30:22 - 00:32:27 - Wobine Buijs-Glaudemans
  4. 4

    00:30:51 - 00:32:27 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:32:27 - 00:32:38 - Hilde de Wit-van der Zanden
    00:32:38 - 00:33:17 - Wobine Buijs-Glaudemans
  5. 5

    Hamerstukken (A) worden niet inhoudelijk besproken. Er is wel de gelegenheid om een stemverklaring te geven met een korte uitleg waarom men vóór of tegen het voorstel is.
    Bespreekstukken (B)worden in twee termijnen besproken. Er wordt met name ingegaan op de moties en amendementen die worden ingediend bij het betreffende raadsvoorstel. Er gelden geen spreektijden.
    Tijdens de beantwoording van de portefeuillehouder zijn interrupties tussen raadsleden toegestaan.

  6. 6

    Agenda gerelateerde brieven kunnen betrokken worden bij het betreffende agendapunt.

    Besluit

    VDG
    - Brief over het jaarplan 2024 van CMO, briefnummer 6.I.20, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Graag bespreken in het kader van het detailhandelsbeleid en alle andere ontwikkelingen in het stadscentrum.
    - Brief over ontwerpbestemmingsplan Oijensebovendijk 19 Oijen, briefnummer 6.III.12 agenderen voor de politieke avond Ruimte. Vraag m.b.t. communicatie met omgeving over dit plan.


    SP
    - Brief over zorgtarieven niet langer dekkend na cao-loonsverhoging tot 14%, briefnummer 6.I.03, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Bespreken mogelijke gevolgen cao-loonsverhoging voor capaciteit Osse zorgverleners en gevolgen voor cliënten.
    - Brief over plannen dijkversterking ter hoogte van Ravenstein, briefnummer 6.I.06, agenderen voor de politieke avond Ruimte. De SP heeft technische vragen gesteld. Afhankelijk van het antwoord bespreken in de Adviescommissie Ruimte.
    - Brief over de toekomst van natuur en biodiversiteit in de Duurzame Polder, briefnummer 6.I.08, agenderen voor de politieke avond Ruimte. Graag een schriftelijke reactie van het college op de voorstellen van IVN. Afhankelijk van het antwoord bespreken in de Adviescommissie Ruimte m.b.t. natuur en biodiversiteit binnen de integrale aanpak duurzame polder.
    - Brief over de start van het draaiboek ‘continuïteit jeugdhulp’, briefnummer 6.I.09, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Wat zijn de gevolgen voor cliënten in Oss die door de Mutsaerstichting of door deelnemingen van deze stichting worden ondersteund? Welke gevolgen heeft een mogelijk faillissement voor onze regionale inkoop van jeugdzorg?
    - Brief over de financiële problemen, briefnummer 6.I.14, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Bespreken problemen en toekomst Muzelinck als eerste trap in reeks van gesprekken over toekomst Muzelinck; volgende bespreking na uitkomen rapport over doelstellingen Muzelinck.
    - Brief over niet gebruiken van vislood, briefnummer 6.I.16, agenderen voor de politieke avond Ruimte. Hoe is de situatie in Oss, waar verleent de gemeente visrechten aan visverenigingen en heeft de Ned. Visfederatie de rechten binnen de gemeente Oss; stelt Oss voorwaarden t.a.v. het gebruik van lood in beide situaties? De SP heeft technische vragen gesteld. Afhankelijk van het antwoord bespreken in de Adviescommissie Ruimte.
    - Brief over de overlast van de Action, briefnummer 6.I.17, agenderen voor de adviescommissie Ruimte. De SP heeft technische vragen gesteld. Afhankelijk van het antwoord bespreken in de Adviescommissie.
    - Brief over het jaarplan 2024 van het CMO, briefnummer 6.I.20, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Ontwikkelingen in de stad vragen om een bredere discussie. De hoeveelheid leegstand, de ontevredenheid over de stad, de ongezellige lege panden enz. Graag een aparte bijeenkomst agenderen met het CMO.
    - Antwoord op de artikel 41 vragen van SP over faillissement glaszettersbedrijf Ralpo, briefnummer 6.II.08, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Vragen zijn niet voldoende beantwoord, graag bespreken in commissie. In afwachting van technische vragen.
    - Antwoord op de artikel 41 vragen van SP over onnodig gegraaf, briefnummer 6.II.02, agenderen voor de politieke avond Ruimte. Inhoud van de antwoorden is niet voldoende naar ons, we willen onder meer verder inzoomen op het proces en het aanpakken van het wegdek. Wij willen de antwoorden van het college bespreken; hoe gaat de gemeente om met de slecht herstelde wegen; is er toezicht; worden er financiële compensaties voor slecht herstelde wegen verkregen? Waarom is reparatie van het wegdek over de Maasdijk kapitaalvernietiging?
    - Antwoord op de artikel 41 vragen van SP over beschikbare priklocaties Corona vaccinaties, briefnummer 6.II.07, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Hoe kunnen we vooruitlopen op de vestiging van de priklocatie volgend jaar. Kan er een discussie gestart worden om te bekijken om griepprik en coronaprik te combineren in de toekomst.
    - Brief over Bovenste Hoornwerk te Ravenstein, briefnummer 6.III.14, agenderen voor de politieke avond Ruimte. De fractie wil de brief graag in de commissie Ruimte bespreken, met name vanwege de argumenten die hier aangevoerd worden over verkeer en ruimte.


    CDA
    - Brief over zorgtarieven niet langer dekkend na CAO loonsverhoging tot 14%, briefnummer 6.I.03, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. De vraag of in Oss met de tarieven hier rekening mee gehouden is of wordt. Zo nee, waarom niet. Zo ja, wat de financiële consequenties zijn


    D66
    - Brief over zorgtarieven niet langer dekkend na CAO loonsverhoging tot 14%, briefnummer 6.I.03, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk.
    - Brief over het rapport Gemeentelijke minimaregelingen, briefnummer 6.I.07, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk.
    - Brief over de financiële problemen, briefnummer 6.I.14, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk.
    - Brief over overlast Action, briefnummer 6.I.17, agenderen voor de politieke avond Ruimte.
    - Antwoord op de artikel 41 vragen van D66 over mogelijkheid voor realiseren van flexwoningen of tiny houses met goed afwegingskader, briefnummer 6.II.11. Verder inzoomen op afwegingskader.


    GroenLinks
    - Brief over financiële problemen, briefnummer 6.I.14, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. GroenLinks wil de financiële situatie van de Muzelinck, en de mogelijke consequenties daarvan, nauw volgen.


    Beter Oss
    - Brief over jaarplan 2024 van CMO, briefnummer 6.I.20, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Vraag aan de commissie voorleggen of een ½ jaars overleg tussen CMO en Gemeenteraad, zoals voorheen afgesproken, opnieuw moet worden ingevoerd of niet. Tevens is er dan gelegenheid om een mening te geven over het jaarplan CMO 2024.


    PvdA
    - Brief over zorgtarieven niet langer dekkend na AO loonsverhoging tot 14%, briefnummer 6.I.03 agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Wat is de impact voor Oss en hoe gat de gemeente hiermee om.
    - Brief over het rapport Gemeentelijke minimaregelingen, briefnummer 6.I.07, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Bespreken rapport en de vraag waarom Oss niet heeft meegedaan.
    - Brief over de start van het draaiboek ‘continuïteit jeugdhulp’, briefnummer 6.I.09 agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Wat zijn de gevolgen voor de gemeente Oss.
    - Brief over de financiële problemen, briefnummer 6.I.14, agenderen voor de politieke avond Sociaal Bestuurlijk. Bespreken financiële problemen en stand van zaken aanpak door het college.
    - Brief over ontwerpbestemmingsplan Oijensebovendijk 19 Oijen, briefnummer 6.III.12, betrekken bij het dossier.


    FVD
    - Brief over Bovenste Hoornwerk te Ravenstein, briefnummer 6.III.14, agenderen voor de politieke avond Ruimte. Er zijn inwoners die hier nog vragen over hebben en de fractie wil daar even kort in een commissie tijd aan besteden

    00:33:08 - 00:33:17 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:33:17 - 00:34:02 - Marjolein van Hattem
    00:34:02 - 00:34:21 - Adrie Geerts
    00:34:21 - 00:35:19 - Wobine Buijs-Glaudemans
  7. 6.IV

  8. 6.V
    Voor behandeling doorgeleiden naar de Commissie bezwaarschriften / Gemeentelijke Ombudscommissie
  9. 7

    Stemuitslag

    voor 97%
    tegen 3%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)
    tegen
    Fractie FvD (1)

    Besluit

    Aangenomen


    (Voor: VDG, SP, CDA, VVD, D66, GroenLinks, Beter Oss, DDO, PvdA
    Tegen FVD)


    Stemverklaring
    FVD: Wij zijn van mening dat de rol van de veiligheidsregio Brabant Noord kleiner dient te worden, dus wij kunnen helaas niet instemmen hiermee.

    00:34:33 - 00:35:19 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:35:19 - 00:36:14 - Marjolein van Hattem
    00:36:14 - 00:37:00 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:37:00 - 00:37:16 - Marjolein van Hattem
    00:37:16 - 00:38:03 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:38:03 - 00:38:24 - Adrie Geerts
    00:38:24 - 00:38:32 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:38:32 - 00:38:51 - Adrie Geerts
    00:38:51 - 00:39:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
  10. 8

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

  11. 9

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

  12. 10

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

  13. 11

    Stemuitslag

    voor 97%
    tegen 3%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)
    tegen
    Fractie FvD (1)

    Besluit

    Aangenomen


    (Voor: VDG, SP, CDA, VVD, D66, GroenLinks, Beter Oss, DDO, PvdA
    Tegen FVD)


    Stemverklaring
    FVD: wij zien binnen het beleid dat er privacygevoelige informatie wordt opgevraagd van inwoners en de bezwaren zijn niet afgenomen dat was als één van de argumenten opgenomen. Dus voor ons reden om ook tegen dit voorstel te stemmen.

  14. 12

    De Agendacommissie heeft op 16 november besloten dit dossier niet inhoudelijk te bespreken.

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

  15. 13

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Bijlagen

    Besluit

    Bestemmingsplannen 1, 3 t/m 12
    Unaniem aangenomen
    Bestemmingsplan 2
    Aangenomen
    (Voor: VDG, CDA, VVD, D66, GroenLinks, Beter Oss FVD, DDO PvdA
    Tegen: SP)


    Stemverklaring
    SP: betreffende bestemmingsplan Hamelspoelweg 6 te Herpen. De SP vindt een beperkt aantal overnachtingsmogelijkheden bij de Erfdijkprima, maar de voorgestelde achttien overnachtingsmogelijkheden geven veel te veel verstoring van de rust en de natuur op deze plek. De SP is daarom tegen dit voorstel.
    Bestemmingsplan Rijksweg 8 Geffen: De SP is blij dat de rommel op deze plek eindelijk verdwijnt, maar vindt het kwalijk dat de eigenaar wordt beloond voor het vernielen van natuur in het verleden. Daar had een compensatie voor moeten worden gevraagd en dat is niet gebeurd, maar het plan zelf is prima.

  16. 14

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen


    Stemverklaring
    FVD: wij kunnen instemmen met woningen die gebouwd dienen te worden op die locatie, maar we begrepen dat er voor de huidige huurder van deze locatie nog geen alternatieven geboden zijn. Dus daar zouden we eigenlijk nog wel een keer naar willen kijken, als dat zou kunnen.

    00:39:33 - 00:39:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:39:38 - 00:39:54 - Marjolein van Hattem
    00:39:54 - 00:39:59 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:39:59 - 00:40:02 - Marjolein van Hattem
    00:40:02 - 00:40:44 - Wobine Buijs-Glaudemans
  17. 15

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

    00:40:14 - 00:40:44 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:40:44 - 00:43:10 - Hilde de Wit-van der Zanden
  18. 16

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 95%
    tegen 5%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)
    tegen
    Fractie DDO (1), Fractie FvD (1)

    Besluit

    Aangenomen
    (Voor: VDG, SP, CDA, VVD, D66, GroenLinks, Beter Oss, PvdA
    Tegen: DDO, FVD)


    Stemverklaring
    SP: De SP steunt het raadsbesluit maar vindt het niet nodig om met Den Bosch te overleggen over de afstandsnorm. De gemeenteraad van Oss heeft op basis van die twee kilometer een zoekgebied aangewezen. Dat is onze eigen ruimtelijke afweging en daarover hoeven we geen verantwoording af te leggen aan Den Bosch.

    00:44:06 - 00:44:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:49:36 - 00:49:38 - Marie-Thérèse Janssen-van Amstel
    00:49:38 - 00:49:46 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:49:47 - 00:49:51 - Frank Duijs
    00:49:51 - 00:49:52 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:49:52 - 00:52:02 - Frank Duijs
    00:52:02 - 00:52:06 - Eric Witte
    00:52:06 - 00:52:07 - Frank Duijs
    00:52:07 - 00:52:15 - Eric Witte
    00:52:15 - 00:54:55 - Frank Duijs
    00:54:55 - 00:54:57 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:54:57 - 00:55:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:55:43 - 01:01:14 - Marjolein van Hattem
    01:01:15 - 01:01:41 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:01:41 - 01:02:39 - Eric Witte
    01:02:40 - 01:02:54 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:02:54 - 01:04:37 - Eric Witte
    01:04:37 - 01:04:51 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:05:09 - 01:07:44 - Adrie Geerts
    01:07:46 - 01:07:50 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:08:05 - 01:09:36 - Hilde de Wit-van der Zanden
    01:09:36 - 01:09:40 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:09:55 - 01:12:56 - Arjan Calatz
    01:12:56 - 01:13:00 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:14:42 - 01:14:47 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:14:57 - 01:16:14 - Mark van der Doelen
    01:16:17 - 01:16:24 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:18:32 - 01:18:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:18:52 - 01:21:22 - Joop van Orsouw
    01:21:22 - 01:21:27 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:21:39 - 01:25:02 - Kees van Geffen
    01:25:02 - 01:25:03 - Frank Duijs
    01:25:03 - 01:25:07 - Kees van Geffen
    01:25:07 - 01:25:09 - Frank Duijs
    01:25:09 - 01:25:14 - Kees van Geffen
    01:25:14 - 01:25:18 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:25:18 - 01:25:50 - Marjolein van Hattem
    01:25:52 - 01:26:42 - Kees van Geffen
    01:26:42 - 01:26:43 - Marjolein van Hattem
    01:26:43 - 01:26:45 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:26:45 - 01:26:49 - Marjolein van Hattem
    01:26:50 - 01:26:56 - Kees van Geffen
    01:26:56 - 01:27:03 - Kees van Geffen
    01:27:03 - 01:27:05 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:27:05 - 01:28:18 - Frank Duijs
    01:28:19 - 01:28:20 - Kees van Geffen
    01:28:20 - 01:28:26 - Kees van Geffen
    01:28:26 - 01:28:27 - Frank Duijs
    01:28:27 - 01:29:12 - Frank Duijs
    01:29:12 - 01:29:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:29:15 - 01:29:45 - Kees van Geffen
    01:29:45 - 01:29:46 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:29:47 - 01:29:51 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:29:51 - 01:29:53 - Marjolein van Hattem
    01:29:53 - 01:30:05 - Arjan Calatz
    01:30:06 - 01:30:24 - Kees van Geffen
    01:30:24 - 01:30:25 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:30:25 - 01:30:30 - Frank Duijs
    01:30:30 - 01:30:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:30:42 - 01:30:50 - Frank Duijs
    01:30:50 - 01:30:53 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:41:30 - 01:41:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:42:17 - 01:42:22 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:42:22 - 01:42:38 - Frank Duijs
    01:42:38 - 01:42:40 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:42:40 - 01:43:13 - Frank Duijs
    01:43:14 - 01:43:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:43:15 - 01:43:31 - Kees van Geffen
    01:43:31 - 01:44:01 - Frank Duijs
    01:44:01 - 01:44:09 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:44:09 - 01:44:37 - Kees van Geffen
    01:44:37 - 01:44:39 - Frank Duijs
    01:44:39 - 01:44:58 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:44:58 - 01:45:11 - Frank Duijs
    01:45:11 - 01:45:14 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:45:14 - 01:45:15 - Marjolein van Hattem
    01:45:15 - 01:45:16 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:45:16 - 01:45:29 - Kees van Geffen
    01:45:30 - 01:45:31 - Marjolein van Hattem
    01:45:31 - 01:45:32 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:45:32 - 01:46:20 - Marjolein van Hattem
    01:46:21 - 01:46:23 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:46:23 - 01:46:46 - Kees van Geffen
    01:46:46 - 01:46:51 - Frank Duijs
    01:46:51 - 01:46:52 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:46:52 - 01:46:57 - Frank Duijs
    01:46:59 - 01:47:00 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:47:00 - 01:47:09 - Marjolein van Hattem
    01:47:09 - 01:47:10 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:47:10 - 01:47:31 - Kees van Geffen
    01:47:33 - 01:47:53 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:47:53 - 01:47:54 - Marjolein van Hattem
    01:47:56 - 01:48:18 - Kees van Geffen
    01:48:18 - 01:48:21 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:48:21 - 01:49:16 - Adrie Geerts
    01:49:17 - 01:49:18 - Kees van Geffen
    01:49:18 - 01:49:19 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:49:19 - 01:49:20 - Kees van Geffen
    01:49:21 - 01:49:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:49:38 - 01:50:46 - Frank Duijs
    01:50:46 - 01:50:49 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:50:49 - 01:51:05 - Adrie Geerts
    01:51:05 - 01:51:35 - Frank Duijs
    01:51:37 - 01:51:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:51:42 - 01:52:02 - Marjolein van Hattem
    01:52:02 - 01:52:13 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:52:13 - 01:52:33 - Marjolein van Hattem
    01:52:38 - 01:52:40 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:52:40 - 01:53:04 - Joop van Orsouw
    01:53:06 - 01:53:20 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:53:20 - 01:53:44 - Bekir Atman
    01:53:45 - 01:54:01 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:54:01 - 01:54:03 - Frank Duijs
    01:54:03 - 01:54:12 - Adrie Geerts
    01:54:12 - 01:54:14 - Frank Duijs
    01:54:14 - 01:54:25 - Adrie Geerts
    01:54:25 - 01:54:35 - Frank Duijs
    01:54:35 - 01:54:50 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:54:50 - 01:55:21 - Adrie Geerts
    01:55:21 - 01:55:30 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:55:30 - 01:55:41 - Roger van den Akker
    01:55:41 - 01:55:42 - Leroy Vossenberg
    01:55:42 - 01:55:45 - Roger van den Akker
    01:55:45 - 01:55:46 - Roger van den Akker
    01:55:46 - 01:55:48 - Hilde de Wit-van der Zanden
    01:55:48 - 01:55:49 - Roger van den Akker
    01:55:49 - 01:55:51 - Eric Witte
    01:55:51 - 01:55:52 - Roger van den Akker
    01:55:52 - 01:55:53 - Jan Zoll
    01:55:53 - 01:55:58 - Roger van den Akker
    01:55:58 - 01:55:59 - Oktay Akin
    01:55:59 - 01:56:00 - Roger van den Akker
    01:56:00 - 01:56:02 - Bekir Atman
    01:56:02 - 01:56:04 - Hans Boerboom
    01:56:04 - 01:56:05 - Roger van den Akker
    01:56:05 - 01:56:06 - Arjan Calatz
    01:56:06 - 01:56:07 - Roger van den Akker
    01:56:07 - 01:56:08 - Roel van de Camp
    01:56:08 - 01:56:09 - Roger van den Akker
    01:56:09 - 01:56:10 - Frank Dappers
    01:56:10 - 01:56:11 - Roger van den Akker
    01:56:11 - 01:56:13 - Mark van der Doelen
    01:56:13 - 01:56:14 - Roger van den Akker
    01:56:14 - 01:56:15 - Frank Duijs
    01:56:15 - 01:56:16 - Roger van den Akker
    01:56:16 - 01:56:18 - Adrie Geerts
    01:56:18 - 01:56:19 - Roger van den Akker
    01:56:19 - 01:56:21 - Marjolein van Hattem
    01:56:21 - 01:56:22 - Roger van den Akker
    01:56:22 - 01:56:24 - Hans Herms
    01:56:24 - 01:56:25 - Roger van den Akker
    01:56:25 - 01:56:27 - Neşet Irşık
    01:56:27 - 01:56:28 - Marie-Thérèse Janssen-van Amstel
    01:56:28 - 01:56:29 - Roger van den Akker
    01:56:29 - 01:56:30 - Herman van Kessel
    01:56:30 - 01:56:31 - Roger van den Akker
    01:56:31 - 01:56:32 - Mari van Kilsdonk
    01:56:32 - 01:56:33 - Roger van den Akker
    01:56:33 - 01:56:35 - Jan van Kreij
    01:56:35 - 01:56:38 - Roger van den Akker
    01:56:38 - 01:56:40 - Jan van Leest
    01:56:40 - 01:56:41 - Roger van den Akker
    01:56:41 - 01:56:42 - Marja van Lier
    01:56:42 - 01:56:43 - Roger van den Akker
    01:56:43 - 01:56:44 - Adri van der Loop
    01:56:44 - 01:56:45 - Roger van den Akker
    01:56:45 - 01:56:46 - Joyce Muller
    01:56:46 - 01:56:47 - Roger van den Akker
    01:56:47 - 01:56:48 - Joop van Orsouw
    01:56:48 - 01:56:49 - Roger van den Akker
    01:56:49 - 01:56:50 - Vera van Pelt
    01:56:50 - 01:56:51 - Roger van den Akker
    01:56:51 - 01:56:52 - Heidi Poessé
    01:56:52 - 01:56:54 - Alfons Prinssen
    01:56:54 - 01:56:55 - Roger van den Akker
    01:56:55 - 01:56:56 - Nick Pruimboom
    01:56:56 - 01:56:57 - Roger van den Akker
    01:56:57 - 01:56:58 - Sander Ruijs
    01:56:58 - 01:56:59 - Roger van den Akker
    01:56:59 - 01:57:00 - Marloes van Rijswijk
    01:57:00 - 01:57:01 - Roger van den Akker
    01:57:01 - 01:57:02 - Lilian Tan
    01:57:02 - 01:57:04 - Roger van den Akker
    01:57:04 - 01:57:05 - Gerti van Valkenburg
    01:57:05 - 01:57:06 - Roger van den Akker
    01:57:06 - 01:57:07 - Jelle van der Vliet
    01:57:07 - 01:57:08 - Roger van den Akker
    01:57:08 - 01:57:09 - Roger van den Akker
    01:57:09 - 01:57:10 - Steffan Vos
    01:57:10 - 01:57:11 - Roger van den Akker
    01:57:11 - 01:57:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:57:29 - 01:57:37 - Adrie Geerts
    01:57:37 - 01:57:40 - Roger van den Akker
    01:57:40 - 01:58:04 - Wobine Buijs-Glaudemans
  19. 16.01

    Stemuitslag

    voor 5%
    tegen 95%
    voor
    Fractie DDO (1), Fractie FvD (1)
    tegen
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Verworpen
    Hoofdelijke stemming (Voor: 2 Tegen 35)


    Stemverklaring
    SP: stemt tegen deze motie, omdat het volgens ons, volgens mij, niet klopt en misbruikt kan worden door voorstanders van extra windmolens bij eventuele rechtszaken.

  20. 16.02

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

    01:57:47 - 01:58:04 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:58:04 - 01:58:23 - Adrie Geerts
  21. 17

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (10), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen


    Stemverklaringen
    VVD: het gaat hier natuurlijk om de gebiedsvisie en ik wil ook allereerst kwijt dat we daar als VVD mee in kunnen stemmen. We zijn blij met de eigen koers die we daarin varen, met Herperduin,geen Wisenten en wel evenementen als ik het heel kort benoem. En juist over dat laatste ontstond de vertwijfeling in de commissievergadering en is het nodig om hier ook vanavond nog wat tijd voor te kapen, want hoewel in deze gebiedsvisie juist een uitzondering wordt gemaakt voor evenementen in Herperduin zegt het antwoord op onze artikel 41 vragen dat evenementen en natuur niet samen kunnen gaan vanwege strijdigheid met het bestemmingsplan. Daar kan natuurlijk van afgeweken worden en als gemeente hebben we bij een aanvraag ook de plicht om te kijken of we goed onderbouwd af kunnen wijken. Gelukkig lezen we deze mogelijkheid nu ook in de bijgevoegde beantwoording terug. Maar gerustgesteld zijn we nog niet, want nog steeds is het verlenen van een vergunning voor het Hoessenboschfestival 2024 niet mogelijk en wordt niet duidelijk waarom dit zo is. Het ontbreken van een locatieprofiel is wat de VVD betreft geen reden, want er kan voor 2024 ook een aparte motivatie geschreven worden om af te kunnen wijken. Een andere teleurstelling uit de beantwoording is dat evenementen voorheen niet aan de juiste regelgeving werden getoetst en dat we dat nu pas wel gaan doen. Nog erger vindt de VVD het dat daarbij opgemerkt wordt dat door steeds mondiger wordende inwoners het risico groter is dat evenementen niet door kunnen gaan. Wat de VVD betreft, zijn er maar twee redenen waarom evenementen niet door kunnen gaan, en dat is één als ze echt niet binnen de regelgeving vergund kunnen worden, en twee als wij een slecht onderbouwd besluit nemen, waar inwoners dan ook terecht tegen in het verweer komen. En u begrijpt de VVD dat er naast de aanvraag voor een evenementenvergunning ook een aanvraag omgevingsvergunning is ingediend. De VVD roept het college bij deze op om deze aanvraag af te handelen zoals dat wettelijk verplicht is, met een goede toetsing en motivering van het uiteindelijke besluit, eentje die de toets van de rechter kan doorstaan en dat kan een motivering zijn waarom het wel kan of waarom het niet kan. Maar het zit de VVD vooral dwars dat dat tot op heden onduidelijk blijft en er geen concrete grondslagen uit wetten, beleid of jurisprudentie worden genoemd, waarom het niet zou kunnen en toch al stellig gezegd wordt dat, enook geschreven wordt, dat het niet kan. We hopen verder dat andere fracties zich bij onze oproep aan willen sluiten. Er is ruimte in dit agendapunt om daarop te reageren en ik weet dat dit een zijtak is van de gebiedsvisie maar wel een belangrijke wat de VVD betreft.


    SP: De SP vindt het jammer dat geen aandacht wordt besteed aan het belang van veilige, comfortabele fietspaden. Wij hopen dat dit in het uitvoeringsprogramma wel voldoende aandacht krijgt.

    00:40:54 - 00:43:10 - Hilde de Wit-van der Zanden
    00:43:10 - 00:43:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    00:43:15 - 00:43:30 - Adrie Geerts
    00:43:30 - 00:44:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
  22. 17

  23. 17

    Raadsinformatie

    Onderwerp
    beantwoording vragen Hoessenboschfestival
  24. 18

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 95%
    tegen 5%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)
    tegen
    Fractie DDO (1), Fractie FvD (1)

    Besluit

    Aangenomen

    01:58:58 - 01:59:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    01:59:15 - 01:59:41 - Roger van den Akker
    01:59:41 - 02:02:10 - Bas van der Voort
    02:02:12 - 02:02:25 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:02:25 - 02:02:38 - Lilian Tan
    02:03:16 - 02:04:07 - Lilian Tan
    02:04:07 - 02:04:17 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:04:33 - 02:05:13 - Herman van Kessel
    02:05:14 - 02:05:18 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:05:18 - 02:05:27 - Hennie van der Wal
    02:05:28 - 02:05:31 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:05:44 - 02:06:14 - Adri van der Loop
    02:06:14 - 02:06:51 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:06:53 - 02:06:58 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:07:19 - 02:11:44 - Frank Duijs
    02:11:46 - 02:11:49 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:12:02 - 02:13:37 - Marloes van Rijswijk
    02:13:38 - 02:13:44 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:13:55 - 02:14:40 - Neşet Irşık
    02:14:40 - 02:14:45 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:15:04 - 02:15:43 - Bekir Atman
    02:15:45 - 02:15:48 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:15:58 - 02:17:38 - Thijs van Kessel
    02:17:38 - 02:17:41 - Bekir Atman
    02:17:41 - 02:17:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:17:42 - 02:18:05 - Bekir Atman
    02:18:05 - 02:18:07 - Thijs van Kessel
    02:18:07 - 02:18:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:18:15 - 02:18:56 - Bekir Atman
    02:18:56 - 02:19:01 - Thijs van Kessel
    02:19:01 - 02:19:04 - Bas van der Voort
    02:19:04 - 02:19:44 - Bas van der Voort
    02:19:44 - 02:19:50 - Thijs van Kessel
    02:19:50 - 02:19:53 - Bas van der Voort
    02:19:53 - 02:20:12 - Thijs van Kessel
    02:20:12 - 02:20:55 - Bas van der Voort
    02:20:55 - 02:21:05 - Thijs van Kessel
    02:21:05 - 02:21:13 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:21:13 - 02:21:18 - Adri van der Loop
    02:21:18 - 02:21:26 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:21:26 - 02:21:37 - Adri van der Loop
    02:26:31 - 02:26:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:27:56 - 02:28:08 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:28:38 - 02:28:43 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:28:44 - 02:29:22 - Adri van der Loop
    02:29:22 - 02:29:26 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:29:26 - 02:29:27 - Adri van der Loop
    02:29:27 - 02:29:32 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:29:32 - 02:29:41 - Bas van der Voort
    02:29:44 - 02:30:06 - Adri van der Loop
    02:30:06 - 02:30:23 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:30:23 - 02:31:29 - Bas van der Voort
    02:31:29 - 02:31:31 - Bekir Atman
    02:31:31 - 02:31:33 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:31:33 - 02:32:07 - Bekir Atman
    02:32:07 - 02:32:09 - Bas van der Voort
    02:32:09 - 02:32:10 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:32:10 - 02:32:16 - Bas van der Voort
    02:32:16 - 02:32:31 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:32:31 - 02:32:44 - Bas van der Voort
    02:32:44 - 02:32:47 - Bekir Atman
    02:32:47 - 02:32:56 - Bekir Atman
    02:32:56 - 02:32:57 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:32:58 - 02:33:16 - Neşet Irşık
    02:33:17 - 02:33:18 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:33:18 - 02:33:56 - Bas van der Voort
    02:33:56 - 02:34:09 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:34:09 - 02:34:21 - Bas van der Voort
    02:34:21 - 02:34:40 - Lilian Tan
    02:34:40 - 02:34:41 - Lilian Tan
    02:34:41 - 02:34:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:34:42 - 02:34:56 - Lilian Tan
    02:34:56 - 02:34:58 - Marloes van Rijswijk
    02:34:58 - 02:35:07 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:35:07 - 02:35:17 - Bas van der Voort
    02:35:17 - 02:35:46 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:35:47 - 02:35:51 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:35:51 - 02:35:53 - Bas van der Voort
    02:35:53 - 02:36:06 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:36:07 - 02:36:21 - Adri van der Loop
    02:36:21 - 02:36:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:36:38 - 02:36:48 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:36:48 - 02:36:50 - Jan Zoll
    02:36:50 - 02:36:58 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:36:59 - 02:37:01 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:41:16 - 02:41:42 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:41:42 - 02:42:24 - Bas van der Voort
    02:42:24 - 02:42:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:42:29 - 02:42:40 - Mari van Kilsdonk
    02:42:40 - 02:42:43 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:42:43 - 02:43:02 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:43:02 - 02:43:20 - Marjolein van Hattem
    02:43:21 - 02:43:35 - Neşet Irşık
    02:43:35 - 02:45:08 - Wobine Buijs-Glaudemans
  25. 18

  26. 18

    Stemuitslag

    voor 76%
    tegen 24%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11)
    tegen
    Fractie CDA (4), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Aangenomen
    (Voor: PvdA, GroenLinks, SP, Beter Oss, VDG, D66
    Tegen: FVD, VVD, CDA, DDO)



    Stemverklaringen
    FVD: met de inhoud zijn we het eens, maar de meerwaarde van het amendement van de SP ziet FVD niet in. Het zijn de daden die tellen en niet de woorden. Wij als FVD horen liever de visie van de burger en geen topdown visie.


    CDA: wat ons betreft is toch het belangrijkste punt: de keuzevrijheid van de inwoner wat is weggelaten in dat stuk. Toch een obstakel dus wij zullen gewoon niet voorstemmen.

  27. 19

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 95%
    tegen 5%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)
    tegen
    Fractie DDO (1), Fractie FvD (1)

    Besluit

    Aangenomen


    (Voor: PvdA, GroenLinks, VVD, VDG, SP, CDA, Beter Oss, D66
    Tegen: FVD, DDO)

    02:44:58 - 02:45:08 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:45:19 - 02:45:37 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:45:37 - 02:49:53 - Bas van der Voort
    02:49:53 - 02:49:57 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:51:13 - 02:51:16 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:51:16 - 02:51:21 - Heidi Poessé
    02:51:21 - 02:51:24 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:51:41 - 02:53:10 - Oktay Akin
    02:53:10 - 02:53:20 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:53:32 - 02:54:38 - Adri van der Loop
    02:54:40 - 02:54:43 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:54:56 - 02:55:26 - Marloes van Rijswijk
    02:55:27 - 02:55:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:55:29 - 02:55:36 - Gerti van Valkenburg
    02:55:36 - 02:55:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:55:38 - 02:55:42 - Marjolein van Hattem
    02:55:42 - 02:55:43 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:55:43 - 02:55:45 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:55:45 - 02:55:58 - Frank Duijs
    02:55:59 - 02:56:02 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:56:18 - 02:58:38 - Hennie van der Wal
    02:58:38 - 02:58:44 - Wobine Buijs-Glaudemans
    02:58:52 - 03:01:20 - Kees van Geffen
    03:01:20 - 03:01:22 - Bas van der Voort
    03:01:22 - 03:01:23 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:01:23 - 03:01:39 - Bas van der Voort
    03:01:39 - 03:01:44 - Kees van Geffen
    03:01:44 - 03:02:13 - Bas van der Voort
    03:02:13 - 03:03:26 - Kees van Geffen
    03:03:26 - 03:03:27 - Bas van der Voort
    03:03:27 - 03:03:43 - Bas van der Voort
    03:03:43 - 03:04:23 - Kees van Geffen
    03:04:23 - 03:04:27 - Bas van der Voort
    03:04:27 - 03:04:28 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:04:28 - 03:04:32 - Bas van der Voort
    03:04:34 - 03:04:37 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:04:37 - 03:04:39 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:04:43 - 03:05:05 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:11:29 - 03:11:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:11:41 - 03:12:17 - Bas van der Voort
    03:12:18 - 03:13:03 - Wobine Buijs-Glaudemans
  28. 19

    Raadsinformatie

    Onderwerp
    Brief beantwoording vragen Toeslagenaffaire
  29. 19

  30. 20

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (9), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

  31. 21

    Voorstel waarbij een motie / amendement wordt ingediend of waarover in bijzondere gevallen nadere discussie wordt verlangd.

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (3), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (10), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

    00:43:53 - 00:44:29 - Wobine Buijs-Glaudemans
  32. 22

    03:13:03 - 03:13:03 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:13:03 - 03:13:22 - Bas van der Voort
    03:13:22 - 03:14:16 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:14:16 - 03:14:27 - Frank Duijs
    03:14:27 - 03:14:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:14:36 - 03:14:50 - Jan Zoll
    03:14:50 - 03:14:55 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:14:55 - 03:15:13 - Nick Pruimboom
    03:15:13 - 03:15:17 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:15:17 - 03:15:31 - Mari van Kilsdonk
    03:15:31 - 03:15:50 - Frank Duijs
    03:15:50 - 03:16:41 - Wobine Buijs-Glaudemans
  33. 23

    Moties vreemd aan de orde van de dag worden in twee termijnen besproken. Er gelden geen spreektijden.
    Tijdens de beantwoording van de portefeuillehouder zijn interrupties tussen raadsleden toegestaan.

  34. 23.1

    Stemuitslag

    voor 5%
    tegen 95%
    voor
    Fractie DDO (1), Fractie FvD (1)
    tegen
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Verworpen
    (Voor: DDO, FVD
    Tegen:PvdA, GroenLinks, VVD, VDG, SP, CDA, Beter Oss, D66)

    03:25:55 - 03:28:59 - Frank Duijs
    03:29:00 - 03:29:11 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:29:27 - 03:30:44 - Bekir Atman
    03:30:44 - 03:30:47 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:30:47 - 03:30:50 - Lilian Tan
    03:30:50 - 03:30:52 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:31:21 - 03:33:47 - Gerti van Valkenburg
    03:33:50 - 03:33:53 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:33:53 - 03:33:55 - Marjolein van Hattem
    03:33:55 - 03:33:59 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:34:11 - 03:34:51 - Sander Ruijs
    03:34:54 - 03:34:56 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:35:06 - 03:35:58 - Jan Zoll
    03:35:59 - 03:36:01 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:36:17 - 03:37:44 - Steffan Vos
    03:37:45 - 03:37:48 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:38:03 - 03:41:14 - Joop van Orsouw
    03:41:15 - 03:41:18 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:41:39 - 03:43:26 - Herman van Kessel
    03:43:27 - 03:43:32 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:44:46 - 03:44:55 - Frank Duijs
    03:44:55 - 03:44:56 - Frank Duijs
    03:44:56 - 03:46:09 - Frank Duijs
    03:46:09 - 03:46:14 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:46:14 - 03:46:15 - Frank Duijs
    03:46:15 - 03:46:23 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:46:23 - 03:46:25 - Frank Duijs
    03:46:25 - 03:47:15 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:47:15 - 03:47:23 - Frank Duijs
    03:47:23 - 03:47:32 - Frank Duijs
    03:47:32 - 03:47:36 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:47:36 - 03:48:23 - Frank Duijs
    03:48:23 - 03:48:25 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:48:25 - 03:48:34 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:48:34 - 03:49:11 - Frank Duijs
    03:49:11 - 03:49:24 - Herman van Kessel
    03:49:24 - 03:49:33 - Frank Duijs
    03:49:33 - 03:49:35 - Herman van Kessel
    03:49:35 - 03:49:38 - Frank Duijs
    03:49:38 - 03:49:40 - Gerti van Valkenburg
    03:49:40 - 03:49:41 - Herman van Kessel
    03:49:41 - 03:49:43 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:49:43 - 03:49:54 - Gerti van Valkenburg
    03:49:54 - 03:50:03 - Frank Duijs
    03:50:03 - 03:50:15 - Gerti van Valkenburg
    03:50:15 - 03:50:17 - Frank Duijs
    03:50:17 - 03:50:31 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:50:31 - 03:50:48 - Frank Duijs
    03:50:48 - 03:50:50 - Gerti van Valkenburg
    03:50:50 - 03:50:51 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:50:51 - 03:50:53 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:50:53 - 03:51:19 - Gerti van Valkenburg
    03:51:19 - 03:51:20 - Frank Duijs
    03:51:20 - 03:51:22 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:51:22 - 03:51:56 - Frank Duijs
    03:51:56 - 03:51:57 - Mari van Kilsdonk
    03:51:57 - 03:51:58 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:51:58 - 03:51:59 - Mari van Kilsdonk
    03:51:59 - 03:52:13 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:52:13 - 03:52:16 - Frank Duijs
    03:52:16 - 03:52:18 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:52:18 - 03:52:21 - Frank Duijs
    03:52:21 - 03:52:22 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:52:22 - 03:52:38 - Frank Duijs
    03:52:38 - 03:52:40 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:52:40 - 03:52:58 - Steffan Vos
    03:52:58 - 03:52:59 - Frank Duijs
    03:52:59 - 03:53:00 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:53:00 - 03:53:09 - Frank Duijs
    03:53:09 - 03:53:11 - Mari van Kilsdonk
    03:53:11 - 03:53:12 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:53:13 - 03:53:14 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:53:16 - 03:53:30 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:53:30 - 03:53:33 - Frank Duijs
    03:53:33 - 03:53:34 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:53:34 - 03:54:02 - Frank Duijs
    03:54:02 - 03:54:03 - Bekir Atman
    03:54:03 - 03:54:05 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:54:05 - 03:54:19 - Bekir Atman
    03:54:19 - 03:54:41 - Frank Duijs
    03:54:42 - 03:55:47 - Wobine Buijs-Glaudemans
  35. 23.2

    Stemuitslag

    voor 100%
    voor
    Fractie Beter Oss (2), Fractie CDA (4), Fractie D66 (3), Fractie DDO (1), Fractie FvD (1), Fractie GroenLinks (3), Fractie PvdA (1), Fractie SP (8), Fractie VDG (11), Fractie VVD (3)

    Besluit

    Unaniem aangenomen

    03:16:25 - 03:16:41 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:16:42 - 03:19:31 - Frank Duijs
    03:19:31 - 03:19:53 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:20:00 - 03:20:47 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:20:47 - 03:20:52 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:20:52 - 03:20:57 - Hennie van der Wal
    03:20:57 - 03:20:59 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:20:59 - 03:21:00 - Marloes van Rijswijk
    03:21:00 - 03:21:01 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:21:01 - 03:21:02 - Marloes van Rijswijk
    03:21:02 - 03:21:45 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:21:46 - 03:21:50 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:22:21 - 03:22:24 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:22:24 - 03:22:28 - Marjolein van Hattem
    03:22:28 - 03:22:30 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:22:30 - 03:22:34 - Neşet Irşık
    03:22:34 - 03:22:35 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:22:35 - 03:22:44 - Heidi Poessé
    03:22:45 - 03:22:47 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:22:47 - 03:22:51 - Oktay Akin
    03:22:51 - 03:23:03 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:23:07 - 03:23:11 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:23:11 - 03:24:36 - Kees van Geffen
    03:24:37 - 03:24:38 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:24:38 - 03:24:40 - Vera van Pelt
    03:24:40 - 03:25:19 - Wobine Buijs-Glaudemans
    03:25:35 - 03:28:59 - Frank Duijs
  36. 23.3

  37. 23.4

  38. 24
    Voorstel tot het houden van een besloten vergadering
  39. 25

    03:55:39 - 03:55:47 - Wobine Buijs-Glaudemans